slide 2

News


Riešenie pre bicykle s pevnou prednou osou

01.05.2015 |  Ponúkame riešenie pre zákazníkov, ktorí majú na svojich horských bicykloch prednú pevnú os. Poprosíme aby nás záujemcovia kontaktovali.

 

Referencie


Ako na to


Cyklonosiče JSK Vám ponúkajú možnosť bezpečne si odviesť svoje bicykle v interiéri Vášho auta. Hodnota cyklonosičov spočíva v ich jednoduchosti, skladnosti, použití kvalitných materiálov a ich variabilite. Cyklonosiče JSK Vám ponúkajú aj možnosť skladovať a prepravovať bicykle vo Vašej garáži, hale alebo predajni.

 

Jednotlivé cyklonosiče sú skladacie rámy, na ktoré sa pripevní bicykel po odmontovaní predného kolesa. Predná vidlica bicykla sa upevní rýchloupínacím mechanizmom do držiaka vidlice. Zadné koleso bicykla je vložené do lišty, ku ktorej sa pripevní velcro páskou. Odmontované predné koleso sa vloží do prednej lišty a pripevní druhou velcro páskou ku rámu bicykla. Všetko rýchlo, presne a bezpečne.

 

Cyklonosiče sa dajú prispôsobiť rôznym veľkostiam bicyklov. Sú vhodné pre mestské, krosové, cestné aj horské bicykle. Prípadné limity sú dané veľkosťou automobilu a netradičnou geometriou bicykla.

 

Jednotlivé kroky:

1. Rozloženie držiaka v úložnom priestore auta

2. Odmontovanie predného kolesa z bicykla a vloženie bicykla do rámu nosiča 3. Upevnenie prednej vidlice do držiaka na ráme nosiča
 walteron  walteron  walteron
4. Pripevnenie zadného kolesa o zadnú lištu nosiča velcro páskou 5. Pripevnenie predného kolesa o rám bicykla druhou velcro páskou 6. Vloženie nosiča do transportnej polohy v úložnom priestore auta
 walteron  walteron  walteron
  7. Zabezpečenie nosiča proti posúvaniu v aute  
   walteron  

 

UPOZORNENIE!!!

Zákazník je povinný zabezpečiť nosič v kufri auta proti prípadnému posunutiu. Pozri obchodné podmienky....

 

Možnosti:

Nosiče ponúkajú možnosti pripôsobenia podľa veľkosti prepravovaných bicyklov, možnosti otočenia bicyklov, prispôsobenie vzdialenosti bicyklov v ráme a ďalsie možnosti. Detaily nájdete opísané v technickej špecifikácii a v jednotlivých galériách.

 

Výhody:

 1. Váš bicykel je v interiéri auta:
   

  • Je chránený proti odcudzeniu a poveternostným vplyvom pri transporte, v kempe, na cyklomaratóne
    

  • Nezväčšuje Vaše auto v žiadnom rozmere
    

  • Nezvyšuje spotrebu pohonných látok
    

 2. Využitie nosiča ako transportný prostriedok
   

  • Rám poskytuje pevnú oporu a ponúka tak možnosť nakladania a vykladania bicyklov vrátane ich tranportu v garáži, hale alebo na ihrisku
    

 3. Využitie nosiča ako držiak
   

  • Pripevnené bicykle sú stabilne fixované v nosiči
    

  • Vhodné pre cyklopredajne, servisy, požičovne atď.
    

Cyklonosiče JSK sú vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú so svojimi bicyklami, pretekárov, cyklokluby, cyklo - turistické agentúry, výrobcov a predajcov bicyklov.

 

Nevýhody:

 1. Zmenšenie priestoru v aute
   

  • Závisí od veľkosti auta a počtu prepravovaných osôb
    

  • Výhodu majú autá s delenými sedadlami a autá typu kombi, SUV, MPV...
    

 2. Limitované možnosti upevnenia proti posunu počas transportu